Kontakt

Kontakt

Langate Support Center

020-12 10 90

International Phone Number

+46 10 10 10 690


support@langate.se

Är det bråttom så är det. Langate är känt för att agera snabbt både i kommunikation och handling.

 

Langate Kontaktcenter

020-12 14 90

Försäljning
info@langate.se

Langate Support Center

020-12 10 90
support@langate.se


Langate Kontaktcenter

Försäljning
020-12 14 90
info@langate.se

International Number

+46 10 10 10 690
support@langate.se

Langate kontakt

Adresser

Langate Sölvesborg

Svetsarevägen 3, 294 39 Sölvesborg
Telefon: 0456-180 20

Langate Malmö

Baltzarsgatan 18, 211 36 Malmö
Telefon: 040-64 44 794

Langate Kalmar

Södra Malmgatan 7, 392 34 Kalmar
Telefon 0480-780 780

Langate cloud
Vi har kunskapen du behöver

Det är oss du möter

Langate arbetar i en positiv och kreativ anda även när problemen känns stora. Efter många år i branschen kan vi gå djupt in i olika processer och samtidigt behålla det övergripande, praktiska perspektivet. Vi drivs av ett starkt intresse för it och fyller regelbundet på vår kunskap genom utbildning. Allt detta omvandlar vi till affärsnytta i din verksamhet.

Jonathan Haglund

073-883 40 26

jonathan.haglund@langate.se

Martin Blomqvist

070-761 89 25

martin.blomqvist@langate.se

Magnus Carlsson

070-878 88 67

magnus.carlsson@langate.se

Jörgen Hjärtenflo

070-979 11 23

jorgen.hjartenflo@langate.se

Jesper Nilsson

073-532 45 25

jesper.nilsson@langate.se

Shirin Eminsdotter

073-517 21 19

shirin.eminsdotter@langate.se

Mattias Gustafsson

020-12 10 90

support@langate.se

Per Stoltz

020-12 10 90

Per.Stoltz@langate.se

Simon Karlsson

020-12 10 90

Simon.Karlsson@langate.se

Dmitriy Prokopov

+46735242145

Dmitriy.Prokopov@langate.se